Am lucrat 2 luni am crezut ca va fi ok dar nici pe departe feriti-va stati pe cazare salar fara explicatii nu recomand!
Iulian★☆☆☆☆
2026-04-29
Până acum una din cele mai proaste , coordonare foarte slabă, necomunicativi, dacă le comunici probleme existente bazate pe dovezi te pasează unul de la altul , nimeni nu găsește o soluție, fiecare face după cum îl taie capul. Plus multe altele legate și de cazări.
Lăsați o recenzie
0 / 10 000
Folosim cookie-uri
Folosim cookie-uri analitice (Google Analytics) pentru statistici și cookie-uri de marketing (Facebook Pixel) pentru reclame direcționate. Poți alege ce cookie-uri accepți. Politica de confidențialitate