Run Forest run! Am lucrat in 2022 am luat salarii de 22e si 25e pe saptamana am stat 2 saptamani la ei, nu mi-au dat de munca si m-au pus sa platesc ca am folosit masina, masina pe care mi-au dat-o ei sa merg la munca... crazy
Lăsați o recenzie
0 / 10 000
Folosim cookie-uri
Folosim cookie-uri analitice (Google Analytics) pentru statistici și cookie-uri de marketing (Facebook Pixel) pentru reclame direcționate. Poți alege ce cookie-uri accepți. Politica de confidențialitate