Plata se face la timp dar cazarile sunt infecte si personalul care ar trebui sa se ocupe de angajati ii trateaza urat, se cearta cu ei cand li se spune ca traseul ca sofer e prea lung si platit cu doar 5€ ziua cand tu conduci 3-4 ore. Despre cazari e greu de vorbit daca vrei sa zici ceva bun.. E frig, maxim 16 grade iarna, mizerie, soareci si gandaci si fara utilitati de baza perioade destul de lungi fiindca se strica si le repara cand insisti deja de 2-3 saptamani.
Plata se face la timp dar in rest sunt excroci. Daca iti iei chirie si nu mai stai la ei iti spun pe fata ca nu mai au de munca pentru tine decat daca te muti inapoi
Iulian★★★★★
2026-04-29
Comunicare bună , le prezinți problemele ți le rezolvă, cazări foarte bune , in condiții bune , nu pot spune că sunt ce i mai buni, dar e o agenție bună de luat în calcul
Lăsați o recenzie
0 / 10 000
Folosim cookie-uri
Folosim cookie-uri analitice (Google Analytics) pentru statistici și cookie-uri de marketing (Facebook Pixel) pentru reclame direcționate. Poți alege ce cookie-uri accepți. Politica de confidențialitate