E cat de cat ok fata de altele,dar fiind de polonezi e partinitoare cu ei-a trebuit sa ma mut in cazare privata caci sesizand agentia ca faceau petreceri in fiecare sambata pana la 4 dimineata cand plecam la munca--a fost si mai rau.Am vazut femei romance plangand pe liniile de productie la fabrica de sandwichuri din Leeuwarden de cum erau nedreptatite si exploatate de catelele poloneze
Lăsați o recenzie
0 / 10 000
Folosim cookie-uri
Folosim cookie-uri analitice (Google Analytics) pentru statistici și cookie-uri de marketing (Facebook Pixel) pentru reclame direcționate. Poți alege ce cookie-uri accepți. Politica de confidențialitate